O nas

O nas

Firma EM-FUN istnieje na rynku od 2011 roku, od tego czasu organizujemy różnego rodzaju eventy i imprezy na najwyższym poziomie, bazując na własnych autorskich pomysłach. Staramy się, aby każda nasza impreza była niezapomniana, nie ma dla nas znaczenia, czy jest to skromne przyjecie na kilka osób, czy duży event na parę tysięcy ludzi.


Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Przez ostatnie lata zaufało nam wiele dużych instytucji, centrum handlowych, partii politycznych, firm, przedszkoli, szkół oraz osób prywatnych dla których robiliśmy jubileusze, pikniki, imprezy dla dzieci, wesela. Wybierając nas macie Państwo pewność, że organizowany przez nas event będzie profesjonalny, z humorem, pomysł EM-FUN tazją

Organizujemy eventy, pikniki, imprezy okolicznościowe i firmowe, wesela oraz urodziny

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Zorganizujemy imprezę, która na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Nasz zespół

Martyna Lehmann
Animatorka oraz instruktorka ZUMBY, zawsze uśmiechnięta i otwarta do ludzi. Najbardziej wygimnastykowany pracownik w firmie.

Marysia Mela
Młoda pełna energii Anikatorka obdarzona anielskim głosem. Poprowadzi każdy rodzaj imprezy oraz zaśpiewa jeśli zajdzie taka potzreba.

Joanna Miernik
Uśmiechnięta pełna wigoru szefowa, która poprowadzi każdy rodzaj imprezy od urodzin po Wesela. Nie ma zadania którego by nie wykonała - wulkan energii

Tomasz Wiśniewski
Młody, ambitny człowiek zajmujacy się sprawami technicznymi a kiedy trzeba przywdziewa kostium potwora i rozkręca zabawę.

Michał Miernik
Człowiek, który założył i stworzył EM-FUN - niepokorny, uparty czasem iracjonalny ale w pełni profesjonalny

Przykładowe eventy

Dlaczego my

Wieloletnie doświadczenie

Autorskie pomysły

Oryginalne zabawy i układy taneczne

Organizujemy 200 eventów rocznie

Duży wybór atrakcji i sprzętu animacyjnego

Kompleksowe przygotowanie dużych imprez masowych

Galerie firmowa