O nas

O nas

Firma EM-FUN istnieje na rynku od 2011 roku, od tego czasu organizujemy różnego rodzaju eventy i imprezy na najwyższym poziomie, bazując na własnych autorskich pomysłach. Staramy się, aby każda nasza impreza była niezapomniana, nie ma dla nas znaczenia, czy jest to skromne przyjecie na kilka osób, czy duży event na parę tysięcy ludzi.


Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Przez ostatnie lata zaufało nam wiele dużych instytucji, centrum handlowych, partii politycznych, firm, przedszkoli, szkół oraz osób prywatnych dla których robiliśmy jubileusze, pikniki, imprezy dla dzieci, wesela. Wybierając nas macie Państwo pewność, że organizowany przez nas event będzie profesjonalny, z humorem, pomysł EM-FUN tazją

Organizujemy eventy, pikniki, imprezy okolicznościowe i firmowe, wesela oraz urodziny

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Zorganizujemy imprezę, która na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Nasz zespół

Joanna Miernik
Nasza uśmiechnięta pełna wigoru szefowa poprowadzi każdy rodzaj imprezy. Nie ma zadania którego by nie wykonała - to prawdziwy wulkan energii!

Michał Miernik
Założyciel firmy EM-FUN. W pełni profesjonalny z pomysłEM i FUNtazją. Za dnia dyrektor, wieczorami DJ. Gdy on gra bawi się cała sala!

Przykładowe eventy

Dlaczego my

Wieloletnie doświadczenie

Autorskie pomysły

Oryginalne zabawy i układy taneczne

Organizujemy 200 eventów rocznie

Duży wybór atrakcji i sprzętu animacyjnego

Kompleksowe przygotowanie dużych imprez masowych

Galerie firmowa